Akcjonariusze

Home / O firmie / Akcjonariusze

Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki „Carboautomatyka” SA, jest firmą o prawie 45-letniej tradycji. Zatrudniamy doświadczoną, wysoko wykwalifikowana kadrę posiadającą uprawnienia projektowe, budowlane, zatwierdzenia branżowe.

Damel zajmuje się produkcja silników elektrycznych (w tym budowy specjalnej), elektromagnetycznych oddzielaczy żelaza oraz innych maszyn i urządzeń elektrycznych. Prowadzenie działalności usługowej w zakresie remontów maszyn elektrycznych wysokiego i niskiego napięcia (szczególnie budowy specjalnej), transformatorów, a także naprawy serwisowe i diagnostyka maszyn elektrycznych (także na terenie zakładu Klienta). Prace konstrukcyjne i wdrożeniowe nowych rozwiązań technicznych.

Grupa FAMUR należy do czołówki światowych producentów maszyn i urządzeń stosowanych w branży wydobywczej. Główne obszary działalności to: górnictwo podziemne, górnictwo odkrywkowe, transport, przeładunek towarów masowych oraz energetyka. Spółki z Grupy FAMUR posiadają ponad 100-letnie doświadczenie w projektowaniu i dostawie zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń dla branży górniczej, przemysłowej i energetycznej. W swojej ofercie FAMUR posiada: zmechanizowane kompleksy ścianowe, kompleksy do drążenia wyrobisk korytarzowych, podziemne i naziemne systemy transportu, systemy przeładunkowe oraz maszyny dla górnictwa odkrywkowego. Poza górnictwem, spółki Grupy specjalizują się w projektowaniu i produkcji rozwiązań do transportu i przeładunku towarów masowych w różnych gałęziach przemysłu, jak również w usługach z zakresu infrastruktury przemysłowej i finansowania inwestycji. Kompleksowe rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta zapewniają kompletną obsługę inwestycji i umożliwiają realizację złożonych projektów inwestycyjnych w branży górniczo-energetycznej na całym świecie.

Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM SA to najstarszy producent wyrobów gumowych w Polsce. Ponad stuletnie doświadczenie oraz nowoczesność stosowanych technologii to gwarancja najwyższej jakości produkcji. Wyroby są wytwarzane przy zastosowaniu maszyn i urządzeń najnowszej generacji. Pozwala to na osiągnięcie wysokiego poziomu technologicznego. FTT zatrudnia ponad 500 osób, produkuje rocznie 1000 km taśm przenośnikowych. Celem działalności Fabryki jest spełnienie oczekiwań Klientów w zakresie jakości, terminowości dostaw, odpowiednio długich okresów gwarancji oraz dobrej ceny produkowanych taśm przenośnikowych i innych wyrobów oferowanych do sprzedaży.

Komag to Instytut badawczy o strukturze organizacyjno-własnościowej przystosowanej do działalności rynkowej w europejskiej przestrzeni badawczej, o kulturze organizacyjnej tworzącej przyjazny klimat dla generowania nowych pomysłów i realizacji działań innowacyjnych, czyli przekształcania nowych pomysłów w nowe produkty. Przedmiotem podstawowej działalności Instytutu jest prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych, przystosowanie wyników badań naukowych i prac rozwojowych do potrzeb praktyki oraz wdrażanie wyników badań naukowych i prac rozwojowych.

Grupa Kopex oferuje kompleksowe rozwiązania dla górnictwa podziemnego i odkrywkowego. Jest cenionym i uznanym producentem i dostawcą wysokiej klasy maszyn i urządzeń oraz nowoczesnych technologii dla górnictwa.

Elastyczności oferty Grupy Kopex dowodzi możliwość realizacji zamówienia zgodnie ze ściśle określonymi, indywidualnymi wymaganiami kontrahenta. Grupa Kopex skupia wiodących producentów wysokiej klasy maszyn i urządzeń oraz nowoczesnych technologii dla górnictwa.